Гості з Кореї у Харкові

Встановлення дружніх відносин із та партнерства із зарубіжними колегами є дуже важливим для Центру гендерної культури,  адже одним із стратегічних напрямів є його розвиток як центру міжкультурної комунікації.

20160809_124957В рамках культурного діалогу 9 серпня до Центру гендерної культури завітала гостья з Південної Кореї – Ki Kye-Hyeong,  дослідниця жіночої історії, активістка, одна з ініціаторок створення Національного музею жіночої історії. Вона ознайомилася із системою роботи Центру, його проектами, ресурсами та можливостями у співпраці. Відбулася довга та цікава розмова про гендерні проблеми, гендерні стереотипи, які, як виявилося, є майже однаковими.

Спілкування було продовжено і під час екскурсії містом, яка проходила маршрутом по місцях, пов’язаних з  жіночою історією. Гостья дізналася про видатних харків’янок,  благодійну діяльність, просвітницькі жіночі проекти.

Заключною подією стало відвідування Музею жіночої та гендерної історії, який презентував власну колекцію експонатів та розповідей про практики гендерної просвітницької роботи, про використання інтерактивних вправ тощо.«Ми обов’язково приїдемо до Харкова ще раз, адже одного дня замало щоби вивчити ваш досвід! А ще будемо шукати можливості для налагодження співпраці із українськими жінками, адже їхня історія надзвичайно цікава, а український гендерний музей – це один з найцікавіших музеїв, які я відвідувала. Я багато чого взяла із собою як ідеї для створення національного музею жіночої історії», – сказала на прощання Ki Kye-Hyeong.

20160809_172628

 

20160811_161658