Громадські ініціативи на користь громади

Центр гендерної культури – інкубатор для народження та майданчик для реалізації проектів, що сприяють становленню гендерної рівності, підвищенню рівня гендерної культури у суспільстві та порозумінню в суспільстві.

Саме такі проекти були презентовані їх авторами та авторками у Центрі та  обговорювалися на відкритій дискусії, що відбулася 13 листопада.

До уваги було представлено 10 різноманітних проектів, які мають на меті розбудову толерантності, сприяють налагодженню діалогу та підвищенню активності жителів та жительок регіону.

Випускниці Програми «ВПО та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог», що реалізується у Харківському регіоні у партнерстві із Українським жіночим фондом за підтримки Фонду Чарльза Мотта та випускники Програми «Active Citizens» British Counsil мали можливість не тільки отримати зворотній зв’язок щодо запропонованих ідей, але й налагодити партнерські стосунки між різноманітними ініціативами. Участь у подібних проектах – це чудова можливість на практиці зрозуміти що таке громадська ініціатива, що потрібно аби вона була успішно реалізована.

Усього у Програмі «ВПО та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог» взяли участь 40 жінок з числа ВПО та жительок регіону. У Програмі «Active Citizens» пройдуть навчання 120 учасників та учасниць.

Рішення щодо підтримки проектів будуть прийматися Українським жіночим фондом та British Counsil. Інформацію щодо підтриманих проектів буде розміщено на сайті Центру.

Для дітей працювала дитяча кімната.

2-prezentaciya-3