Харків приєднується до Європейської хартії рівності жінок і чоловіків

Харків – це:1,5 мільйона жителів, з яких 53,7% з них жінок, 23,2% людей похилого віку, 173 тисячі студентів та студенток, 110 тисяч школярів та школярок та 160 тисяч переселенців, люди с інвалідністю, вагітні жінки, багатодітні сім’ї, ті, хто займається бізнесом, або безробітні. У всіх них різні потреби, а завдання міської влади надавати якісно всім групам населення та забезпечувати безпеку і комфорт.

39 представників та представниць усіх структурних підрозділів Харківської міської ради від заступників мера і представників депутатських фракцій до представників кожної районної адміністрації міста зібралися 21 листопада задля того, щоби створити умови для підписання Європейської хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад.

Головна мета підписання Хартії: створення комфортного і безпечного міста, шляхом підвищення якості надання послуг згідно з потребами жителів міста.
Відтепер у кожному Департаменті міської ради визначено особу, відповідальну за впровадження гендерної політики як інструменту підвищення якості послуг і забезпечення рівних можливостей. Протокольне доручення розіслано, вже почалася підготовка до проведення тренінгів у Центрі гендерної культури для представниць та  для представників робочої групи.