Харківська платформа «Культура рівності» починає роботу

9  вересня у Центрі гендерної культури зібралися представники та представниці громадських організацій та ініціатив, які вирішили об’єднати зусилля та ресурси для спільних дій у напрямі впровадження ідей гендерної рівності, підвищення рівня гендерної культури та створити Харківську платформу «Культура рівності».

Цього разу до обговорення залучилися представники та представниці інших громадських організацій та ініціатив, кому цікавий даний напрям діяльності.  Координаторка платформи Дар’я Нагаївська презентувала ідею проекту, мету, завдання, принципи та напрями діяльності.  До обговорення були винесені питання налагодження комунікації,  процедурні питання.

За рішенням учасників та учасниць зустрічі першим спільним заходом стане проведення у Харкові  18 вересня «Дня батька».
Членство у платформі підтвердили:  Агенція змін “Перспектива”,  ГІАЦ «КРОНА», Центр Гендерної культури,  Харківська обласна фундація «Громадська Альтернатива», EdCamp Ukraine, «Kharkiv observer», ГО «Сучасна жінка» та Асоціація багатодітних сімей “АММА”.

Платформа3Платформа є  відкритою  і до її діяльності можуть долучатися нові громадські організації та ініціативи.

Центр гендерної культури стане місцем, яке завжди радо прийняти членів платформи, а також готове надати інформаційну  підтримку її діяльності.