Проект «Гендерний портрет Харкова» став переможцем Всеукраїнського конкурсу

Гендерный портрет города

Харківський проект «Гендерний портрет міста» був визнаний переможцем та отримав грантову підтримку 100000,00 гривень у рамках Всеукраїнського конкурсу на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, підсумки якого були підведені  19 червня у  Києві. Результати конкурсу були оголошені під час  XIV Українського муніципального форуму, в якому взяв участь Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Всього перемогу здобули сім проектів з різних міст України, включаючи Харків. За словами Ольги Чичиної, депутатки Харківської міської ради, проект «Гендерний портрет Харкова» є частиною Комплексної програми реалізації гендерної та сімейної політики в Харкові на 2018-2021 роки і включає три складові: соціальне дослідження «Гендерний паспорт міста Харкова», проведення форуму «Роль жінок і чоловіків у розвитку міста», а також навчальний курс з гендерної політики. Як зазначила Ольга «результати гендерного дослідження будуть застосовані в оновленій Стратегії розвитку міста».

Харьков выиграл грант на реализацию гендерного проекта

Всеукраїнський конкурс на фінансування короткострокових гендерних ініціатив проводився Асоціацією міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (проект ПРОМІС). У ньому взяли участь міські ради – члени АМУ. Всього в рамках конкурсу було подано понад 180 заявок.

Харківський проект на конкурс представила громадська організація «ЛІНК», яка реалізує його у партнерстві із Харківською міською радою, Молодіжною радою при Харківському міському голові, Гендерним центром Харківського національного університету міського господарства ім. О. Бекетова і Центром гендерної культури.

Довідка. Український муніципальний форум – традиційний щорічний захід, що є майданчиком для обговорення питань і вироблення спільної позиції органів державної влади та Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, вдосконалення законодавчої бази, вирішення конкретних проблем забезпечення життєдіяльності територіальних громад.

Джерело: city.kharkov.ua