Коаліція «Харківщина 1325» взяла участь у заході OCHA Ukraine

Коаліція «Харківщина 1325» взяла участь у заході OCHA Ukraine

26 вересня представництво Коаліції «Харківщина 1325» взяло участь у заході гуманітарного реагування на сході України, організованому Управлінням ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine. Захід відбувся у зв’язку з відкриттям регіонального офісу OCHA Ukraine у Харкові, що стало можливим завдяки успішному контрнаступу ЗСУ у Харківській області.

У вітальному слові Координаторка системи ООН в Україні, Гуманітарна координаторка Деніз Браун, зазначила, що протягом останніх днів гуманітарна спільнота відправила першу частину з низки колон із терміновою допомогою в громади Харківської області, які лише нещодавно стали доступні для гуманітарних організацій. В той же час  ця допомога є недостатньою і потребує координації діяльності всіх провайдерів гуманітарної допомоги, в тому числі місцевих НДО та волонтерських груп.

 

Під час заходу представництво Коаліції мало змогу ознайомитися з системою роботи Управління ООН з координації гуманітарних справ, його вимогами до партнерів з надання гуманітарної допомоги, особливостями надання фінансування, обмінялися досвідом щодо спроможностей збору та поширення інформації, підготовки проєктних заявок, логістики та захисту.

Представники та представниці Коаліції «Харківщина 1325» познайомилися з керівницею регіонального офісу Макою Хазаліа.  Також відбулось обговорення подальшої співпраці з громадськими організаціями, що брали участь у заході в т. ч. організаціями-учасницями мережі «Голос жінок та лідерство – Україна, Харківський регіон» та можливе їх залучення до діяльності Коаліції.