Коли об’єднуються зусилля та ресурси

Підсумкове засідання експертної ради конкурсу молодіжних, сімейних та гендерних проектів громадських організацій та благодійних фондів зібрало понад 20 харківських активістів та активісток для обговорення результатів реалізації соціальних проектів.

Центр гендерної культури, отримавши підтримку Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради, вдало підсилив власну діяльність новими методичними розробками та створенням інтерактивних інструментів залучення різних цільових аудиторій до дослідження гендерної проблематики.
Креативні продукти, що були розроблені в ході реалізації проекту наразі можуть використовуватися не лише гендерними експертками в Центрі гендерної культури, а стануть у нагоді педагогам, психологам, соціальним працівникам – усім, хто працює зі школярством та студентством в сфері гендерної просвіти.

Серед іншого на презентації була відзначена настільна гра “Крізь скляну стелю”. Формат гри передбачає роботу з різними цільовими групами, від першої зустрічі з гендерно необізнаними учасниками до взаємодії досвідчених спеціалістів з метою підвищення їх гендерної чутливості до конкретних проявів дискримінації.
Підтримка Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту не обмежується лише фінансовою допомогою. Найбільш корисною стає можливість міжсекторального нетворкінгу, взаємодії та об’єднання зусиль волонтерів, громадських організацій та органів місцевого самоврядування.