#Конвенція у подарунок

14 лютого в Україні пройшли заходи кампанії «Конвенція у подарунок», що були ініційовані Центром інформації з прав людини.

Головна мета кампанії –  привернення уваги широких кіл громадськості та залучення їх до підтримки ратифікації в Україні Стамбульської конвенції.

В освітніх заходах кампанії, яка в деяких місцях перетворилася на видовищні перфоманси, взяли участь 6 українських міст: Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Черкаси і Одеса, до яких долучилися активісти та активістки з  Луцька, Херсону, Охтирки та інших міст.

У Харкові вулична акція-перформанс «Найкращий подарунок до свята» пройшла навпроти головного корпусу Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна.

Співорганізатор(к)и акції – члени харківської платформи «Культура рівності» – активіст(к)и ВМГО «Фундація Регіональних Ініціатив» та ГО «Сучасна жінка». Участь в акції взяв і Центр гендерної культури.

Стамбульська конвенція забезпечує повагу правоохоронних органів до потерпілої особи, ізолює тих, хто ображає, гарантує ефективне розслідування випадків насильства, надає комплексну допомогу жертві та наказання допомоги жертві насильства.