Координаційна зустріч у рамках Проекту USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту»

Координаційна зустріч у рамках Проекту USAID

17-18 вересня представниці головного офісу та регіональних партнерів Проекту USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», що реалізується Українським жіночим фондом, зібралися на координаційну зустріч для того, щоб підвести підсумки діяльності проекту за рік та поставили задачі, що мають бути вирішені за час його продовження  до лютого 2019 р.

Головне досягнення проекту, що реалізується у Вінницькій, Запорізькій, Житомирській, Дніпропетровській, Луганській, Донецькій, Харківській та Херсонській областях  – це зміна якості життя людей, відновлення віри у власні сили,  поява нових можливостей. Загальна кількість випускників та випускниць  п’яти циклів тренінгових програм Компонентів 2 та 2.1 –  800 осіб. Всі вони мали змогу отримати системні знання з ведення сучасного бізнесу, методами його просування, навички з написання бізнес-планів та взяти участь у конкурсах грантів на отримання обладнання. Наприклад, у Харківському регіоні 10 осіб отримали обладнання для відновлення або розширення власної справи.

На порядок денний зустрічі крім підведення підсумків діяльності проекту, було винесено низку важливих питань таких, як: інформаційна та методична діяльність створених у рамках проекту регіональних Центрів підтримки мікробізнесу та самозайнятості, в т. ч. методична та юридична підтримка грантоотримувачів та грантоотримувачок, а також підготовка фінального звіту  та  підготовка до фінальної конференції проекту, що відбудеться у Харкові 13 лютого 2019 р. Учасницями було прийнято рішення,  що конференція  має бути не  крапкою у діяльності проекту, а початком якісно нового етапу у його реалізації.

Також були обговорені численні питання щодо проведення ще одного циклу тренінгової програми та конкурсу грантів на отримання обладнання. У зв’язку із продовженням проекту, в його рамках оголошено набір на навчання ще однієї групи. Тренінгові з розвитку бізнес-навичок відбудуться впродовж жовтня місяця.