Круглий стіл “Гендерночутливі інструменти проектного менеджменту”

Круглий стіл "Гендерночутливі інструменти проектного менеджменту"

Круглий стіл “Гендерночутливі інструменти проектного менеджменту”, що відбувся у коворкінговому центрі, люб’язно наданим Харківським міським центром зайнятості, став фіналом пілотного авторського тренінгового курсу  «Управління соціальними проектами та написання грантових заявок», який був розроблений та проведений командою Центру гендерної культури. Курс  спрямований на набуття практичних навичок для тих, хто бажає реалізуватися в сфері організаційного розвитку, проектного менеджменту, фандрейзингу.

Круглий стіл "Гендерночутливі інструменти проектного менеджменту"Учасниці круглого столу – випускниці курсу – презентували власні проекти, що були розроблені протягом шести тренінгових занять та поділилися думками щодо їхньої реалізації. Спілкування було насиченим та енергійним через великий діапазон тем, що висвітлювалися у процесі презентації та  обговорення: від  підвищення авторитету татівства до розвитку соціального підприємництва, від профілактики насильства до підвищення фінансової культури суспільства. Кожний проект, що був представлений, має вагомий суспільний вплив, але найкращій результат досягається тоді,  коли використовується гендерноорієнтований підхід, що дає можливість впливати не на болючі наслідки, а на причину проблеми.

Круглий стіл "Гендерночутливі інструменти проектного менеджменту"

Саме на спільні дії націлена робота Центру гендерної культури, який є платформою для гендерночутливих ініціатив та розвитку лідерського потенціалу жінок та молоді.  Ось чому серед задач, що стоять перед Центром –  розширення кола партнерів  та підтримка волонтерських ініціатив через проведення різноманітних просвітницьких заходів, в т. ч. таких як навчальний курс «Управління соціальними проектами та написання грантових заявок», під час яких відбувається горизонтальна комунікація, обмін досвідом, налагодження партнерства.

Центр гендерної культури висловлює особливу вдячність Діловому клубу “Партнер” за ідею створення курсу з управління соціальними проектами та написання грантових заявок та вітає учасниць з завершенням курсу та отриманням сертифікату.

Наступна група розпочне свою роботу 26 травня.

Круглий стіл "Гендерночутливі інструменти проектного менеджменту"