Круглий стіл на тему “Ратифікація та імплементація Конвенції Ради Європи із запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами”.

win_20161123_12_01_28_proНапередодні всесвітньої акції «16 Днів проти насильства» в Харкові пройшов круглий стіл на тему “Ратифікація та імплементація Конвенції Ради Європи із запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами”. Чимала кількість державних та громадських організацій та установ, представники та представниці поліції взяли участь у обговоренні.

win_20161123_12_23_22_pro Центр гендерної культури проанонсував свої активності щодо проведення акції  «16 днів проти насильства» та закликав об’єднати зусилля для привернення уваги до цієї проблеми якомога більшої кількості людей. Щиру зацікавленість визвали селфі-картки з різними гаслами на захист від насильства. Цими картками ми достроково запустили он-лайн флешмоб Суспільство Без Насильства. Приєднатися до флешмобу може кожний або кожна, хто зробить фото з власним гаслом проти насильства та розмістить на своїй сторінці з хештегом  #СуспільствоБезНасильства

win_20161123_12_37_05_pro