Майстер-клас Пітера Кріблі /BRITISH LINGUISTICS ACADEMY про секрети невербальної комунікації

28 квітня о 15.00 у Центрі гендерної культури відбувся — майстер-клас Пітера Кріблі /BRITISH LINGUISTICS ACADEMY.

Темою майстер класу стала тема гендерної рівності, також Пітер щиро поділився з учасницями та учасниками секретами невербальної комунікації, дав практичні поради щодо ефективного спілкування, публічного виступу та націлення на досягнення успіху.

Пітер Кріблі — випускник Йоркського та Оксфордського університетів, автор навчально-методичного комплексу матеріалів ораторського мистецтва для дітей, брав активну участь у плануванні британської національної освітньої програми з англійської мови. Написані ним довідники, посібники та практичні поради використовують вчителі та викладачі Південно-Східної Англії.
Він має великий досвід співпраці із різними культурними організаціями, зокрема із «Британським товариством охорони пам’ятників» та Спільнотою «Національних музеїв Ліверпуля». Він активно сприяє втіленню ініціатив у сфері мистецтва та освіти дітей та молоді, працював зі студентами Школи мистецтв у Глазго, організовував міжнародні обмінні виставки студентських робіт із дизайну та живопису. В Україні досліджував особливості функціювання та потреби вивчення англійської мови у різних сферах діяльності.
Також він вивчав гендерні студії в Оксфорді, йому небайдужі питання гендерної рівності. Тому якщо у Вас виникли питання з цієї теми, спікер із радістю відповість на них.
Нині містер Кріблі працює у Харкові і має на меті допомогти українській молоді розширити освітні та кар’єрні можливості в Україні та закордоном.

13091968_556369574543144_1924194366566204126_n