Міністерство юстиції України та ООН Жінки в Україні підписали Меморандум про взаєморозуміння

Сьогодні Міністерство юстиції України та ООН Жінки в Україні підписали Меморандум про взаєморозуміння, щоб разом спрямовувати зусилля задля досягнення гендерної рівності в Україні.

ООН Жінки надаватимуть міністерству технічну та консультативну підтримку у партнерстві з громадською організацією Центр “Ла Страда-Україна” для врахування гендерного аспекту у законодавстві, програмах, планах та бюджетах Міністерства, з тим щоб жінки та чоловіки здобули рівні вигоди від судової реформи, в якій гендерна нерівність та дискримінація не закріплені.

“Правосуддя є ключовим фактором у забезпеченні участі жінок у процесах прийняття рішень та програм розвитку на умовах рівноправного партнерства. Коли правосуддя не діє, жінки позбавлені права голосу та можливості займати належну позицію в суспільстві,» – прокоментувала Анастасія Дівінська, голова представництва ООН Жінки в Україні.

“Ґендерна рівність має велике значення для розвитку України, тому що примножує потенціал країни завдяки вкладу жінок політиків, військових, спортсменок, художниць, науковців тощо”, – зазначив Денис Чернишов, заступник Міністра юстиції України.

Співпраця буде реалізована в рамках проекту ООН Жінки “Гендерна рівність у центрі реформ, миру та безпеки”, що фінансується Урядом Швеції.

Джерело: UN Women Ukraine