Місто, дружнє до людини

дружнємісто

23 вересня в рамках програми “Гендерна політика міст” за підтримки Департаменту Сім’ї молоді та спорту Центр гендерної культури презентував нову громадську ініціативу “Місто, дружнє до людини”.  До обговорення проблеми доступності міського простору для маломобильних груп населення зібралися представники та представниці міської адміністрації, освіти, культури,  органів місцевого самоврядування та молодіжної ради при міському голові.

Актуальність та важливість аудиту міського простору  обговорювалась впродовж багатьох років, але лише завдяки активним діям питання зрушилося з теоретичної в практичну площину.

 

дружнємісто

 

Впродовж трьох місяців ініціативна група  Центру гендерної культури активно збирала світлини та короткі  відео-ролики з позитивними чи негативними прикладами організації міського простору, з яких були відібрано та надруковано більше 50 найцікавіших світлин, що експонуватимуться на різних публічних майданчиках місця. Таким чином ініціатива охоплює аудиторію соцмереж та тих, хто не має доступу до Інтернету. Мета цієї ініціативи – перевернути уявлення українців про те, яким має бути місто.

Проте, публікація світлин та залучення громади – це лише перший крок на шляху до створення дійсно безпечного та дружнього простору для кожної людини.

Проект триває, команда проекту чекає від всіх бажаючих нові світлини або пропозицій на сторінці   “Місто, дружнє до людини”  та з хештегом  #дружнємісто