Міжнародний день музеїв та Ніч у Gendermuseum

З 18 до 21 травня Музей жіночої та гендерної історії, відомий у широких колах як Gendermuseum, взяв участь у міжнародній медіакампанїї, присвяченої Міжнародному дню музеїв, що ініціювала у соцмережах Міжнародна асоціація жіночих музеїв світи – IAWM – International Association of Women’s Museums.
Мета кампанії – показати ту велику, але іноді зовсім неоцінену суспільством роботу, що здійснюють музеї жіночої історії, які намагаються “проявити”, зробити видимою невідому та невидиму жіночу історію.
Український гендерний музей залишається єдиним музеєм в Україні, що системно висвітлює широкий спектр гендерної тематики та сторінки жіночої історії. Для міжнародної акції музей виклав фотографії з колекції, що розповідають про жінок та війну.

А ще  Gender Museum долучився до акції «Ніч у музеї».  Цього року до музею завітали гості з Боснії та Києва – учасниці  Women`s International League for Peace and Freedom, учасники та учасниці майстерні з гендерної експертизи шкільних підручників, що проводив  EdCamp Ukraine у партнерстві із  Гендерним інформаційно-аналітичним центром «Крона».Міжнародний день музеїв та Ніч у Gendermuseum 2