Міжнародний жіночій бізнес-форум BusinessWoman2018

BusinessWoman2018

Основна мета нашого форуму – консолідація жінок бізнесу, політики та соціальної сфери задля налагодження тісної співпраці, обміну досвідом та сприяння розвитку малого і середнього бізнесу серед жінок в Україні.
Спікерками форуму виступлять медійно відомі та пізнавані в Україні та світі жінки, які досягли вагомих результатів у бізнесі та політиці.
Під час форуму будуть нагороджені кращі з жінок бізнесу та політики 2017 року за версією журналу БізнесWoman, а також разом з компаніями-партнерами форуму презентовано їх потенціал та проведено Ярмарок вакансій.
Реєструйтесь на BusinessWoman2018, очікуйте результати відбору та долучайтесь до унікальної за масштабом, змістовним наповненням та ціннісним підходом події для всього світу.

Участь у форумі БЕЗКОШТОВНА. Зареєструватись на BusinessWoman2018 можна тут – http://forum.businesswoman.org.ua. 

Більше про форум – http://www.businesswoman.org.ua/ .
Триватиме реєстрація до 20 березня. Не пізніше 2 квітня буде завершено аналіз заявок та відбір 1000 учасниць. Про результати відбору усі зареєстровані учасниці будуть сповіщені окремим листом на персональні е-mail адреси. Відібрані учасниці отримають персональні е-квитки з QR-кодом.

Для бажаючих виступити партнерами BusinessWoman2018 ми підготували привабливу комерційну пропозицію. Подати заявку на партнерство можна на сторінці форуму http://forum.businesswoman.org.ua/.