Моніторинговий візит у рамках проекту USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту»

17-18 квітня до харківського Центру підтримки мікробізнесу та самозайнятості, створеного у рамках проекту USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» з моніторинговим візитом завітали менеджерка проектів USAID Наталія Петрова та директорка проекту Наталія Карбовська. Мета візиту – познайомитися із новими грантоотримувачками Харківського регіону та дізнатися про їхні успіхи у веденні бізнесу, що були досягнуті завдяки отриманому обладнанню.

Відбулися зустрічі із випускницями тренінгової програми та отримувачками грантів на розвиток власної справи Ольгою Скоровою та Оленою Петрущенко, які розповіли про власні результати у розвитку виробництва меблів та ремонту одягу.

Також гості відвідали грантерок першого компоненту грантової програми Анну Твердоступ та Ольгу Аверіну. Кожна зустріч – це не просто історія успіху. Це власне історія життя, що змінилося внаслідок трагічних подій, що відбуваються в Україні.

Власниця магазину «Cheese p;ease» Анна Твердоступ отримала від проекту грант для придбання кава-машини, завдяки чому у магазині облаштовано невеличку кав’ярню. Тепер клієнтами магазину окрім поціновувачів сирів є й студентство вищих навчальних закладів, що знаходяться поруч із магазином.

Виробництво «Твій термодім» під керівництвом Ольги Аверіної виробляє не лише фасадну плитку, а й плитку для внутрішнього оздоблення. Воно бере участь у різноманітних виставках. У найближчих планах – розширення виробництва, створення дилерської мережі не тільки у Харківській області, а і у сусідній Луганській області.

На закінчення візиту гості відвідали Центр підтримки мікробізнесу та самозайнятості, де зустрілися із командою проекту. Разом обговорили особливості розвитку підприємництва у Харківському регіоні,  можливості подальшого розвитку Центру.