Налагодження мостів для демократії

Налагодження мостів для демократії

27 жовтня 2017 року  в м. Чугуїв в музеї І.Ю. Репіна відбувся Регіональний форум громадської активності «Мости для демократії в Харківській області» організатором, якого стала Чугуївська правозахисна група. У заході взяли участь представники та представниці громадських організацій, ініціативних груп, засобів масової інформації, громадські активісти та активістки, волонтери та волонтерки, депутати та працівники органів місцевого самоврядування.

Центр гендерної культури має досвід співпраці з Чугуївською правозахисною групою в рамках проекту «ВПО та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог» та з музеєм в рамках проекту «Ти людина чи електорат: з’ясовуємо в музеї». На форумі були представлений даний досвід співпраці. А також висвітлені інші проекти, що реалізуються  Центром гендерної культури, зокрема програма Британської Ради «Активні громадяни» та  Проект  USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту».

Було обговорено можливість подальшої співпраці з зазначеними організаціями та місцевим самоуправлінням та налагоджено взаємодію з Чугуївською організацією «Наш вибір». З задоволенням чекаємо реалізацію запланованого, адже результати  проведеного дослідження щодо рівня знань  стосовно гендерної рівності учасників та учасниць заходу, проведеного у ході зустрічі демонструє необхідність просвітницької діяльності як у  м. Чугуїв та інших населених пунктах Харківської області.