Нові можливості постраждалим від конфлікту

EOPAC

23 квітня захистом бізнес-планів закінчилися чергова тренінгова програма Проекту USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту».  Цього разу це була програма для людей з інвалідністю, які під керівництвом команди досвідчених тренерів та тренерок протягом майже двох місяців опановували мистецтво складання бізнес-планів та ведення сучасного бізнесу.

Медичні послуги, виробництво товарів для дітей, дизайн інтер’єрів, кулінарна студія, пральня, кабінет краси та здоров’я, агенція з надання послуг для батьків, які мають дітей з особливими потребами – це лише деякі ідеї, що були презентовані під час захисту.

«Я з першого заняття зрозуміла, що пропускати заняття не можна і треба отримати по максимуму», «По-перше, це було дуже інформативно та корисно, а по-друге, склався реально класний колектив», «Особливістю нашої групи – це те, що в ній було дуже тепло… Я вчилася у кожного та кожної», «Всім нам був потрібен «чарівний пендель», і ми його отримали…Дякуємо всім!».

Бажаючі з випускниць та випускників зможуть взяти участь у конкурсі грантів, що було оголошено 23 квітня та у разі перемоги отримати обладнання на суму до 38000,00 грн для розвитку власної справи.