Новий курс «Ґендерно орієнтоване бюджетування для розвитку громад»

prometheus

На платформі «Prometheus» розпочався безкоштовний курс «Ґендерно орієнтоване бюджетування для розвитку громад». Курс допоможе зрозуміти, як і чому потрібно врахувати потреби різних груп населення у плануванні бюджету громади.

Курс відповідає на наступні питання:

  • Чому розвинені країни приділяють велику увагу гендерно орієнтованому бюджету?
  • Які результати отримали міські та селищні громади, коли стали враховувати потреби жінок і чоловіків під час планування бюджету?
  • Чому громаді вигідно мати гендерно орієнтований бюджет?
  • Чому врахування потреб жінок і чоловіків, дівчаток та хлопчиків сприяє ефективному використанню коштів громади?

ҐОБ поєднує два процеси: забезпечення ґендерної рівності й управління публічними фінансами. Тому наш курс буде корисний як фахівцям, які мають справу з бюджетуванням, так і широкому колу осіб, які цікавляться питаннями розвитку громад, підвищення ефективності місцевих бюджетів та забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Реєструйтеся на курс, буде цікаво та корисно!

https://edx.prometheus.org.ua/courses/course-v1:AMU+GOB101+2018_T3/about

Курс розроблено Асоціацією міст України в межах проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) у співпраці з проектом “Ґендерне бюджетування в Україні” (ГОБ), що фінансується Швецією.

Курс збагачений практичним досвідом та матеріалами програм «ООН Жінки» та Національного демократичного інституту міжнародних відносин (NDI), що працює в межах програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).