Новий набір на тренінговий курс з розвитку бізнес-навичок

Форум «Економічні можливості постраждалим від конфлікту»

Центр підтримки мікробізнесу та самозайнятості оголошує набір на  тренінговий курс з розвитку бізнес-навичок проекту USAID “Економічні можливості постраждалим від конфлікту”, що реалізується у Харківському регіоні Українським жіночим фондом у партнерстві із Центром гендерної культури.

Метою навчання є сприяння розвитку самозайнятості та малого бізнесу.

Випускники тренінгової програми зможуть взяти участь в конкурсі міні-грантів (до 38 тис. грн.) на заснування/перенесення свого малого бізнесу, а також будуть отримувати безкоштовну консультативну юридичну та методичну підтримку протягом 3 місяців.
Тренінговий курс включатиме 10 модулів (повних днів), і триватиме близько 2 місяців. .
Курс включатиме: вибір напрямків бізнесу, з яких легко почати; тестування бізнес-ідей; методи залучення клієнтів; найбільш сучасні методи просування товарів та послуг через інтернет; техніки продажу; правове забезпечення бізнесу; ведення фінансів та звітність; довгострокове планування в бізнесі; підготовка бізнес-плану.

У тренінгах можуть брати участь: внутрішньопереміщені особи, демобілізовані військовослужбовці та члени їх сімей, а також особи в кризових ситуаціях, які проживають та працюють на території Харківської області, віком від 18 років.
Участь можуть брати як зареєстровані, так і не зареєстровані підприємці, а також підприємці, які бажають перенести бізнес з Донецької, Луганської областей або Криму.

Участь у тренінгах  безкоштовна.
Учасники та учасниці забезпечуються харчуванням та роздатковими матеріалами.
За наявності квитків відшкодовується вартість проїзду з районів області до м. Харкова.

Початок занять 14 січня за адресою: вул. Лермонтівська, 7

Реєстрація обов’язкова
https://goo.gl/forms/enQ6Td6BJVQwjiX22
Контакти:
050-403-13-25
eopackharkivregion@gmail.com