Новий ресурс допомоги постраждалим від насильства під час війни

Новий ресурс допомоги

В Україні запрацювала Платформа допомоги врятованим. Це – онлайн-ресурс, де зібрана вся інформація для отримання різних видів допомоги постраждалим від насильства, пов’язаним з війною.

На Платформі можна познайомитися з діяльністю Центрів допомоги врятованим, онлайн-платформи психотерапевтичної підтримки «Аврора», мобільних бригад соціально-психологічної допомоги для постраждалих від домашнього насильства, а також з інформаційною кампанією «Розірви коло».

Ресурс буде корисним для постраждалих від насильства, їх близьких, а також фахівців/чинь, які надають допомогу. Крім того, на сайті є буклети та інформаційні матеріали для розпізнавання  насильства та отримання допомоги.

Крім того, платформа має стати ключовим майданчиком для інформування громадян та ЗМІ щодо наявних або нових ініціатив, проєктів в межах реагування держави на випадки насильства під час війни. Платформа допомоги врятованим створена за ініціативи Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції , сприяння Урядової Уповноваженої з питань гендерної політики та підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні. Детально познайомитись з роботою платформи можна за посиланням: https://www.help-platform.in.ua/