Новий випуск тренінгової програми Проекту USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту»

EOPAC

Захистом бізнес-планів закінчилась тренінгова програма у рамках проекту USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», що реалізується Українським жіночим фондом у Харківській області у партнерстві із Центром гендерної культури.

9 днів інтенсивного навчання, творчості, активної взаємодії та взаємопідтримки, створення горизонтальних зв’язків: «Дуже корисна програма. Взяла для себе по максимуму нову інформацію. Впевнена, що завдяки отриманим знанням зможу розвивати свій бізнес і вивести його на новий рівень», «Дякую за надані можливості. Якщо б я знав про деякі речі раніше, зробив би менше помилок та досягнув би більших результатів», «Добре, що ми мали можливості такого продуктивного спілкування. Корисним виявилося все: і нова інформація, і нові знання, і домашні завдання, і нові знайомства. Дякую дуже!».

Проект продовжується: попереду конкурс грантів на отримання обладнання, юридична та інформаційна-методична підтримка на базі Центру підтримки мікробізнесу та самозайнятості, участь у форумі з підведення підсумків проекту.