Оголошуєтся набір на безкоштовний тренінговий курс з розвитку бізнес-навичок.

Проект «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», що виконується Міжнародним благодійним фондом «Український жіночий фонд» за підтримки USAID, оголошує набір на безкоштовний тренінговий курс з розвитку бізнес-навичок.
Метою навчання є сприяння розвитку самозайнятості та малого бізнесу.
Випускники тренінгової програми зможуть взяти участь в конкурсі міні-грантів (до 38 тис. грн.) на заснування/перенесення свого малого бізнесу, а також будуть отримувати консультативну юридичну та методичну підтримку протягом 3 місяців.
Усі учасники та учасниці тренінгового курсу зможуть отримувати безкоштовні юридичні консультації щодо заснування, ведення бізнесу, звітування тощо у Центрі підтримки мікробізнесу та самозайнятості, що діє на базі регіонального партнера проекту – ХОГО «Харківський обласний гендерний ресурсний центр» – Центр гендерної культури.

Тривалість та тематика
Тренінговий курс включатиме 10 модулів (повних днів), і триватиме близько 2 місяців. Орієнтовний час початку тренінгового курсу – кінець березня 2017 р.
Курс включатиме: вибір напрямків бізнесу, з яких легко почати; тестування бізнес-ідей; методи залучення клієнтів; найбільш сучасні методи просування товарів та послуг через інтернет; техніки продажу; правове забезпечення бізнесу; ведення фінансів та звітність; довгострокове планування в бізнесі; підготовка бізнес-плану.

Хто може брати участь
Внутрішньо переміщені особи, демобілізовані військовослужбовці та члени їх сімей, а також особи в кризових ситуаціях, які проживають та працюють на території Харківської області, віком від 18 років.
Участь можуть брати як зареєстровані, так і не зареєстровані підприємці, а також підприємці, які бажають перенести бізнес з Донецької, Луганської областей або Криму.

Місце проведення та організація проїзду
Заняття курсу проходитимуть на базі Центру гендерної культури за адресою м. Харків, вул. Ковальська, 9. Під час занять забезпечено харчування та відшкодовування вартості проїзду для учасників/учасниць з районів області.

Як записатись для участі
Запис на курс відбудеться на конкурсній основі.
Для запису на тренінговий курс заповнити
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSea7n98Nkx6WYc5Q1KCfwamNLM5Y_UUIYEE1KwLjHmWituCbg/viewform

Координатор Проекту у Харківській області – ХОГО «Харківський обласний гендерний ресурсний центр» – Центр гендерної культури.

Презентаційна зустріч із тренерською командою 12 березня, 12.00 вул. Ковальська, 9

Відповіді на запитання
Телефон 057-731-11-13; 050-403-13-25

eopackharkivregion@gmail.com