Парламентські слухання щодо запобігання та ліквідації дискримінації щодо жінок з уразливих соціальних груп

10 жовтня у Верховні Раді України пройшли парламентські слухання щодо запобігання та ліквідації дискримінації щодо жінок з уразливих соціальних груп. 
Понад 60 доповідачок та доповідачів, які представляють парламент, міністерства, громадянське суспільство та міжнародні організації, виступили на захист прав та можливостей жінок й дівчат з інвалідністю, жінок, які живуть з ВІЛ, ромських, сільських жінок, внутрішньо-переміщених осіб та ЛГБТ-спільноти.
З цієї нагоди у стінах Верховної Ради презентували виставку ілюстрацій від ООН Жінки «Більше ніколи поза увагою: жінки, які стикаються з множинними формами дискримінації», що раніше вже була представлена у стінах Кабінету Міністрів України та Верховому Суді України.
ООН Жінки спільно з підкомітетом з гендерної рівності і недискримінації Комітету Верховної Ради з питань прав людини і Театр для діалогу презентували у рамках слухань інтерактивний театр, аби голоси внутрішньо-переміщених жінок, жінок похилого віку, а також жінок та дівчат з інвалідністю були почуті. За допомогою цього виступу учасниці продемонстрували множінні форми дискримінації, з якими вони стикаються щодня, і поділились своїм досвідом у їх подоланні.

Цю ініціативу реалізовано у рамках проекту UN Women Ukraine “CEDAW in Action!”, що фінансується Embassy of Canada in Ukraine / Canada’s International Development – Global Affairs Canada.