Партнерська конференція Канада-ЄФД

Партнерська конференція Канада-ЄФД

23 травня у Києві відбулась партнерська конференція Канада-ЕФД, яка зібрала проекти, що були  реалізовані та реалізуються в Україні за підтримки  Програми «Підтримка низової демократії в Україні».  Ця програма є спільною ініціативою Європейського фонду за демократію та уряду Канади, що розпочалась у липні 2014 р. та має на меті підтримку демократичних ініціатив, що народжуються у відповідь на глибокі зміни, які відбуваються в сучасній Україні. Саме завдяки цій програмі 1 січня 2016 р. у Харкові стартував проект зі створення Центру гендерної культури, як інноваційного майданчика неформальної інтерактивної гендерної просвіти.

23 травня у Києві відбулась партнерська конференція Канада-ЕФДЗвертаючись до присутніх, п. Роман Ващук, Посол Канади в Україні відмітив, що  побудова дійсної демократії неможлива без  довіри, без системного слідування таким цінностям, як  боротьба із корупцією,  інклюзія. Дуже важливою складовою є гендерна рівність, адже економічно не вигідно не використовувати потенціал більшої частини суспільства, яку складають жінки.

Учасники та учасниці конференції мали можливість взяти участь в панельній дискусії «Чи може громадянське суспільство змінити ситуацію в Україні? Як досягти змін та не «вигоріти» у процесі боротьби?, у майстер-класі  з фандрейзингу «Все, що ви хотіли знати про роботу з донорами, але боялися запитати» від Айдера Халілова,  обмінятися досвідом та найкращими практиками та налагодити горизонтальні зв’язки.

Партнерська конференція Канада-ЄФД