Почесні гості у Музеї жіночої та гендерної історії

Посол Канади в Україні п. Роман Ващук та супроводжуючі його особи

Кожного дня історія Музею жіночої та гендерної історії  поповнюється новими сторінками. Переїзд на нове місце, влаштування нових експозицій, перші екскурсії та перші почесті гості. 29 вересня його відвідали Посол Канади в Україні п. Роман Ващук та супроводжуючі його особи.

Екскурсії у музеї зазвичай проходять в інтерактивному режимі: чоловіки можуть приміряти взуття на підборах та пройтися у ньому.  Саме це і зробив п. Роман, аби відчути на собі як почуває себе жінка у міському просторі, облаштованому чоловіками без урахування її потреб.

Він з  цікавістю ознайомився із колекцією музею: розглядав панорами соціальних ролей,  дитячі книжки, сувенірну феміністичну продукцію, арт-проекти та задавав багато запитань щодо процесів, що відбуваються в Україні.

П. Послу було подаровано сувенірний сантиметр «Виміряй гендерну рівність», що було створено у партнерстві  ООН Жінки, гендерним музеєм та Українською Асоціацією дослідниць жіночої історії.

На останок  –  фотографія на пам’ять  та відгук у Книзі відгуків: «…Канада підтримує вас у поширенні ідей гендерної рівності…».