Посаду Урядового уповноваженого з питань гендерної політики обійняла п. Катерина Левченко

Катерина Левченко

7 червня 2017 року на засіданні Кабінету Міністрів запроваджено посаду Урядового уповноваженого з питань гендерної політики та затверджено Положення про нього.

Введення цієї посади сприятиме удосконаленню механізму здійснення Урядом повноважень у сфері забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків, а також підвищенню ефективності здійснення заходів з утвердження  гендерної рівності та підвищення рівня гендерної культури в українському суспільстві.

Для відбору кандидатури на цю посаду було оголошено відкритий конкурс, результати якого оголошено 6 грудня. За результатами конкурсного відбору на зайняття посади Урядового уповноваженого з питань гендерної політики, визначено переможницею Левченко Катерину Борисівну – Президентку Міжнародного жіночого правозахисного центру Ла Страда Україна.

Ідея запровадження посади Урядового уповноваженого з  питань гендерної політики належить представницям парламентського міжфракційного об’єднання «Рівні можливості» і була підтримана Прем`єр-міністром.

 

Більш детально:

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=250417096&cat_id=249002081