Прес-конференція “8 березня у світі і в Україні, його історія та трансформації у Радянському Союзі та Незалежній Україні”

1 березня у «Накипело» відбулась прес-конференція за участі Тетяни Ісаєвої, директорки Центру гендерної культури, Ганни Шаригіної, президентки ХЖО “Сфера” та Ірини Міньковської, асистентки проекту «Жінки – це 50% успіху України».

Тема прес-конференції – день 8 березня у світі і в Україні, його історія та трансформації у Радянському Союзі та Незалежній Україні.

Ганна Шаригіна розповіла про цікавий і актуальний проект “Тиждень жіночої солідарності”, який почав свою роботу вчора на лекції-дискусії “Свято весни та краси або чому і як святкують свято 8 березня?”.

Тетяна Ісаєва ознайомила з програмою Інформаційно-просвітницької кампанії-2016 “8 Березня – Міжнародний день прав жінок” Центру гендерної культури. Серед найцікавіших подій – фотовиставка “Жінка свідчить”, що демонструватиметься у Харкові вперше. Матеріали виставки передано у подарунок Музею жіночої та гендерної історії Лаурою Мінгуцці, представницею Жіночого клубу Chirkolo de la Roso з Милану. У проекті зібрані фотографії 40-річної активності міланських жінок у боротьбі за свої права; виставка “Видатні харків’янки” в Обласній художній галереї “Мистецтво Слобожанщини”, інформаційна акція “Вітаємо із Міжнародним днем прав жінок” (ВНЗ м. Харкова). Крім того, у Центрі відбуватимуться різні просвітницькі заходи, зустрічі із різними цільовими аудиторіями.