Презентували проєкт «Жіноче лідерство: на шляху відновлення України»

Презентували проєкт «Жіноче лідерство: на шляху відновлення України»

30 серпня 2022 року відбулася презентація проєкту «Жіноче лідерство: на шляху відновлення України» від міжнародної організації Пакт, а також проєкту «Підтримка жінок, миру та безпеки в Україні» від Центру економічного відновлення. Обидва проєкти фінансуються завдяки допомозі Великої Британії від Уряду Великої Британії.

📍 Проєкт «Жіноче лідерство: на шляху відновлення України» втілюється у партнерстві з місцевими жіночими організаціями у 26 територіальних громадах Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Рівненської, Кіровоградської та Полтавської областей.

Мета проєкту: підвищити організаційний, технічний та адаптивний потенціал та здатність місцевих жіночих організацій впливати та брати на себе лідируючу роль в процесі координації і надання гендерно чутливої відповіді на потреби швидкого реагування та відновлення, а також підтримки виконання Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека».

Окрім жіночих організацій, прямими бенефіціарками проєкту є жінки та дівчата, включаючи ВПО; постраждалі від насильства, пов’язаного з конфліктом; жінки з обмеженими можливостями та маломобільні групи; жінки похилого віку. Для них створюють програми та послуги по наданню гендерно чутливої гуманітарної відповіді у громадах.

🤝 Проєкт розроблявся і впроваджується разом із місцевими жіночими організаціями, а саме: ГО «ЦПГІ «Чайка», ГО «Д.О.М.48.24», ГО «Ґендерний креативний простір», ГО «Олександрійський гендерний інформаційний центр» та ГО «ТМЖК «Відродження нації».

Контакт для ЗМІ:
Тетяна Левківська, менеджерка проєкту

tlevkivska@pactworld.org