Проєкт «Лідерки покоління F» шукає активних дівчат-старшокласниць для участі в новій фазі проєкту

Проєкт «Лідерки покоління F» шукає активних дівчат-старшокласниць для участі в новій фазі проєкту

Дана ініціатива реалізується Центром гендерної культури у партнерстві з ГО «Об’єднання миротворців ООН, учасників міжнародних операцій та інвалідів війни» з вересня 2022 року завдяки підтримці Уряду Канади в рамках проєкту “Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджується Українським Жіночим Фондом.

Основна мета проєкту: підсилення лідерського потенціалу дівчат-старшокласниць з українських закладів освіти.

Хто може долучитися до участі: команди з 4 вмотивованих дівчат-учениць 10-х класів, яких єднають спільні інтереси та активна життєва позиція.

Для участі у проєкті команди-учасниці мають до 30 вересня 2022 р. зареєструватися за посиланням https://bit.ly/3xdspcu.

Що чекатиме учасниць протягом проєкту:

15 жовтня – 15 грудня 2022 р. – онлайн-навчання, яке спрямовано на підвищення впевненості у собі, розкриття лідерського потенціалу, подолання внутрішніх бар’єрів; знайомство з відомими успішними лідерками, дівчатами, які досягли успіху в різних сферах, дізнатися про сучасні погляди на роль жінки та чоловіка. Також учасниці зможуть дізнатися про основи управління проєктами та сформулювати ідею власного.


16 грудня 2022 р.– 15 лютого 2023 р. – написання заявок та реалізація за фінансової підтримки проєкту короткострокових ініціатив, націлених на покращення психологічного стану школярства, інтеграцію ВПО у місцеві громади тощо.

Друга половина лютого 2023 р. – заключний Форум за результатами впровадження соціальних ініціатив, який буде проведено на заході України.

За наявності запитань, звертатись за телефоном 0505906239 (Анастасія Макаренко)