Протидія злочинам, що пов’язані з насильством, торгівлею людьми та злочинами проти суспільної моралі

13 жовтня Центр гендерної культури взяв участь у «круглому столі» «Протидія злочинам, що пов’язані з насильством, торгівлею людьми та злочинами проти суспільної моралі», що відбувся у Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Холодногірського району м. Харкова.

Метою столу було обговорення нагальних проблем, пов’язаних з насильством, торгівлею людьми та злочинами проти суспільної моралі та розробка плану спільних дій різних інституцій, що працюють в даній тематиці, в т. ч. до Міжнародної кампанії «16 днів проти насильства».

Насильство залишається однією з нагальних проблем, як на національному, так і на регіональному рівнях й його можна подолати лише об’єднавши зусилля та ресурси, але робота має бути системною та неперервною.

У столі взяли участь представники та представниці Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Холодногірського району, СЮП Холодногірського відділу поліції м. Харкові ГУ Національної поліції в Харківській області, громадських організацій та  ВНЗ м. Харкова, студентська молодь.

Учасниці та учасники «круглого столу» дізналися про системну діяльність Центру гендерної культури, його проекти, отримали друковану продукцію та подивилися відео «Я отримала сьогодні квіти…»