Радниця очільниці ХОДА з питань гендерної рівності

19 січня 2018 р. розпорядженням голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної призначено  радницю очільниці ХОДА з питань гендерної рівності та антидискримінації Юлію Сєдую – кандидата соціологічних наук, доцента кафедри філософії Харківського національного медичного університету.

 

Довідка

Юлія Станіславівна Сєдая – експертка та тренерка Гендерного інформаційно-аналітичного центру «Крона», координаторка проекту «Жінки – це 50 % успіху України», консультантка Національного Демократичного Інституту Міжнародних відносин (NDI).

ЇЇ діяльність охоплює широкий спектр питань щодо гендерної рівності та антидискримінації, а саме:

  • просування участі жінок у політиці та протидії сексизму;
  • створення сприятливих умов політичними партіями та державою для участі жінок у виборах як кандидатів, а також урахування всіма учасниками виборчих перегонів інтересів жінок-виборців, які складають більшу частину виборців України;
  • рівний доступ жінок та чоловіків до освіти, кар’єри, ресурсів та до прийняття рішень на всіх рівнях суспільного і державного життя;
  • протидія всім формам дискримінації та утиску, формування культури поведінки та поваги до всіх людей, не дивлячись на расу, колір шкіри, політичні, релігійні та інші переконання, стать, вік, інвалідність, етнічне та соціальне походження, громадянство, сімейний та майновий стан, місце проживання, мову, а також інші ознаки.

Наукова діяльність Юлії Сєдой пов’язана з такими галузями, як соціологія міжнародних відносин, соціологія права, політологія, стратегія інформаційних війн, психологія тощо.