Регіональний форум з економічних можливостей

Форум відбудеться у рамках проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», що реалізується за допомогою Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID).

Партнер у Харківському регіоні – ЦЕНТР ГЕНДЕРНОЇ КУЛЬТУРИ.

Завданнями Форуму є вироблення комплексного та чіткого бачення проблем, перешкод та можливостей ВПО у започаткуванні та веденні бізнесу, а також зміцнення партнерства між усіма зацікавленими сторонами, визначення можливих сфер співпраці.

Під час Форуму відбудеться презентація та обговорення результатів аналізу тенденцій, проблем та можливостей у сфері ведення бізнесу ВПО у Харківській області.

Також відбудеться оголошення конкурсу грантів для місцевого бізнесу, а також ВПО, представників приймаючих громад, демобілізованих військовослужбовців, людей з інвалідністю.

До участі запрошуються представники та представниці органів влади, дорадчих органів, громадських організацій, галузевих та регіональних бізнес-об’єднань Харківської області, внутрішньо переміщених осіб, демобілізованих учасників та учасниць АТО, людей з інвалідністю, ЗМІ.

Реєстрація за посиланням:
https://goo.gl/forms/X2g19j3nY83ClJvW2