Результати конкурсу грантів для розширення бізнесу та створення робочих місць

Форум «Економічні можливості постраждалим від конфлікту»

Результати конкурсу грантів для розширення бізнесу та створення робочих місць

Наприкінці 2017 р. у рамках Проекту USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», що впроваджується Українським жіночим фондом у семи областях України у партнерстві із регіональними партнерами, було оголошено конкурс грантів для розширення бізнесу та створення робочих місць для осіб, які постраждали від конфлікту.

Завданням конкурсу є визначення та підтримка потенційно успішних ідей з розширення бізнесу, що сприятимуть працевлаштуванню осіб, які постраждали від конфлікту: внутрішньо переміщених осіб (ВПО), демобілізованих військовослужбовців, людей з інвалідністю та інших осіб у кризових ситуаціях.

Всього на конкурс надійшло 106 заявок, що були розглянуті незалежною Експертною комісією, до складу якої увійшли представники органів влади, бізнес-об’єднань, громадських і міжнародних організацій.

Учасники та учасниці, заявки яких набрали найвищі оцінки у регіонах були запрошені до участі у Skype-конференції та представили свої заявки членам та членкиням комісії.
За результатами роботи комісії до підтримки рекомендовано 32 заявки, серед яких три з Харківського регіону: Млинна «Blinchik» Воронцової Марини, магазин сирів Твердоступ Ганни та студія англійської мови «English Boom» Сніжко Ганни.

Наступний етап – проведення екологічного аналізу впливу розширення підприємницької
діяльності відібраних проектів на навколишнє середовище, а також на безпеку праці
на підприємстві.
Обов’язковою умовою участі в конкурсі є створення робочих місць із офіційною виплатою заробітної плати.
Для переможців конкурсу передбачається надання обладнання або інших активів, необхідних для створення нових робочих місць, а також експертна підтримка протягом 6 місяців.