Робоча зустріч із стратегічного планування

Враховуючи необхідність системного впровадження гендерної складової в умовах розробки стратегії розвитку  Харкова до 2020 року, Центр гендерної культури ініціював зустріч представниць та представників громадських організацій, освітніх, культурних установ та експертного гендерного  середовища, яких об’єднує любов до Харкова, гендерна чутливість, готовність до змін та активна життєва позиція.
Ідея для зустрічі та обговорення – об’єднання спільних зусиль для народження нової платформи – «Простір для діалогу та спільних дій» та бренду «Місто без гендерної дискримінації».

20160810_131624Відправні точки  зустрічі:

  1. «Гендерні проблеми – проблеми не лише жінок, дискримінація шкідлива для всіх»;
  2. «Принцип синкретизму – об’єднуємо зусилля, досвід, ресурси, потенціал для забезпечення сталого результату»;
  3. «Молодь – наше майбутнє»;
  4. «Світ змінюється, ми можемо та маємо впливати на ці зміни».

Зустріч пройшла в режимі обміну досвідом, думками, ідеями та мозкового штурму щодо напрямів розвитку, форм та шляхів взаємодії.

Серед цікавих та корисних пропозицій були ідеї про створення мапи просторів для публічних соціальних подій, моніторинг доступності простору міста для людей з особливими потребами, необхідності трансформації музейних просторів, створення майданчика взаємодії для соціальних проектів, налагодження діалогу з депутатським корпусом.

20160810_143528