Робота з тобою

Work with you

Внутрішньо переміщені жінки, яких на Харківщині серед безробітних більше, ніж чоловіків, зможуть безкоштовно отримати знання та професійні компетенції в дистанційному режимі, що  допоможе їм бути конкурентоспроможними на ринку праці, працювати і заробляти онлайн, незалежно від місця перебування чи проживання. Це стало можливим завдяки соціально орієнтованому проєкту «Work with you» (укр. – «Робота з тобою», що днями стартував на Харківщині. Проєкт реалізується ГО «Вік можливостей» у партнерстві з Харківським обласним центром зайнятості та Харківським центром професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, за підтримки Українського Жіночого Фонду. Інформаційну підтримку проєкту здійснює Центр гендерної культури.

За офіційними даними Харківського обласного центру зайнятості станом на 20 вересня 2022 на обліку служби зайнятості Харківщини перебували 12.2 тис. безробітних жінок, з яких 1,4 тис. внутрішньо переміщені. Це близько 70% від всіх зареєстрованих в якості безробітних внутрішньо переміщених осіб. Переважна частина цієї категорії жінок – особи середнього віку, які втратили роботу через активні бойові дії, пошкодження інфраструктурних та цивільних об’єктів, підприємств, установ та організації, а також через закриття, консервацію або переміщення багатьох роботодавців в інші регіони України та за кордон.

Проєкт допоможе внутрішньо переміщеним жінкам подолати психологічні бар’єри, які виникли внаслідок військової агресії росії, стати більш впевненими в собі, самовдосконалитись, дізнатись як просувати товари і послуги в Інтернеті, презентувати себе, свої вміння та можливості, навчитись створювати профіль і портфоліо фрілансерки.

ГО «Вік можливостей» з самого початку своєї діяльності проводила подібні вебінари, тренінги та школи для жінок. З 2020 року ГО увійшла в  об’єднання жіночих громадських організацій «Голос жінок і лідерство: Харківський регіон» і разом з ГО «Центр гендерної культури» два роки підряд  проводила Марафон жіночої економічної безпеки в межах всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства».

До участі в проєкті можуть долучитись внутрішньо переміщені жінки, які проживають чи тимчасово перебувають в громадах Харківщини. В першу чергу особи з числа поранених внаслідок війни, багатодітні жінки, жінки, які виховують дитину (дітей) самостійно, жінки з інвалідністю, ті жінки, які мали до війни неформальну зайнятість чи самозайнятість, або втратили основне місце роботи через війну в Україні.

Стати учасницею проєкту та пройти безкоштовно навчання можна, зареєструвавшись за формою: https://forms.gle/DK7wTohrwDrEG9oX9

Детально про проєкт можна дізнатись за посиланням: https://www.facebook.com/events/778788996668793?ref=newsfeed