Розпочалась тренінгова програма Проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту»

«Я хочу організувати власний бізнес для того, аби займатися улюбленою справою», «Хочу структурувати власні знання та навчитися писати бізнес-плани», «Я перевезла власний бізнес з непідконтрольної території. Хочу розібратися в питаннях розширення бізнесу», «Мені потрібні нові знання щодо змін у бізнесі, хочу зрозуміти що потрібно робити аби бути успішною у сучасному бізнесі», «Хочу знайти своє місце у бізнесі, знайти свою ідею для розвитку бізнесу в Інтернеті», «Я у пошуку себе, хочу знайти себе та свою справу», «Хочу розібратися, що я маю зробити, аби мій бізнес став конкурентоспроможним», «У мене дуже багато ідей, я маю багато знань, але я хочу скласти всі розрізнені пазли та отримати загальну картинку», «Я далека від бізнесу, працювала у державному секторі. Багато вчуся і хочу створити власну справу, відкрити власний бізнес, хочу керувати цим бізнесом».

Ці та ще багато цілей разом із тренерською командою Центру гендерної культури почали досягати учасники та учасниці нової групи тренінгової програми Проекту USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», що впроваджується Українським жіночим фондом у п’яти пілотних областях – Дніпропетровській, Херсонській, Вінницькій та Запорізькій та Харківській області.

Тренінгова програма має на меті допомогти розвинути власні бізнес-навички  постраждалим від конфлікту та допомогти їм заснувати чи перемістити малий бізнес та підвищити власну конкурентоспроможність.

Учасники та учасниці тренінгової програми – внутрішньо переміщені особи (ВПО), демобілізовані військовослужбовці (учасники АТО) та члени їх сімей, та інші особи, які попали  у кризові ситуації.

Тренінговий курс триватиме протягом місяця та закінчиться захистом бізнес-планів, над якими будуть працювати учасники та учасниці тренінгової програми.