
Час минає дуже швидко…
Начебто тільки відбулось урочисте відкриття нашого Центру, а вже й пробігли-пролетіли два тижня. Пролетіли у творчості, пошуках та знахідках, спілкуванні та активній діяльності команди.
Ми вирішили підбити підсумки зробленого з моменту старту проекту.
Загалом у січні 2016 р. Центр гендерної культури відвідали більше 200 осіб – студентська молодь, журналісти та журналістки, партнерки та партнери, державні службовці, представники та представниці недержавних організацій, викладачки вищих та вчителі середніх навчальних закладів м. Харкова, гендерні експертки з Херсону, Сум, Полтави, Рівного, Запоріжжя, Києва.
У Центру з’явилися нові партнери – Гендерний інформаційно-аналітичний центр “Крона” та інформаційний – “Харківський кур’єр”.
Загалом про діяльність Центру вийшло більше ніж 30 публікацій у ЗМІ м. Харкова та загальноукраїнських ЗМІ.
Команда поповнилася новими членкинями та членами, які не тільки долучилися до організації заходу щодо старту проекту, але й народили та розвивають нові власні проекти.
За ініціативи Інги Фраймане щоп’ятниці о 16.30 проводяться English club. Також Інга є авторкою та ведучою “Гендеротеки Україніка”, для якої вона розшукує цікаві документальні фільми та щоп’ятниці, о 18.30 організовує їхні перегляди та дискусії, під час яких у кожного та кожної з учасників та учасниць є можливість поділитися власними думками щодо пошуку відповідей на запитання “Хто такі чоловіки та хто такі жінки в Україні?”.
Вікторія Преображенська пропонує всім бажаючим стати учасницями та учасниками творчих занять у Форум-театрі, які відбуваються о 15.00 щонеділі.
Олена Зиненко – креативна директорка, авторка та ведуча “Творчих вівторков” – лабораторії творчих стратегій та event менеджменту як для маленьких, так і для дорослих.
Ми провели:
- 4 екскурсії в Центр та 10 екскурсій у Музей жіночої та гендерної історії для різних категорій;
- 3 презентації Центру під час різних заходів – робочої зустрічі «Обговорення напрямів та перспектив співпраці з урахуванням потреб громади та інтеграції програми ромських посередників”, Всеукраїнського заходу “Майстерня гендерного бюджетування” та у Харківському коледжі телекомунікацій;
- 11 індивідуальних консультацій з гендерної тематики, діяльності НГО та фінансової грамотності.
Ми працюємо над сайтом центру www.www.genderculturecentre.org та ведемо активну діяльність в соціальних мережах
https://www.facebook.com/Centre-of-Gender-Culture-1676966005921619/?fref=nf
https://twitter.com/GenderCulture
Ми відкриті до співпраці та взаємодії!
Приєднуйтеся до нас з вівторка до неділі з 11.00 до 19.00