Що зроблено: підсумки результатів діяльності Центру гендерної культури Січень – 2016 р.

Час минає дуже швидко…

Начебто тільки відбулось урочисте відкриття нашого Центру, а вже й пробігли-пролетіли два тижня. Пролетіли у творчості, пошуках та знахідках, спілкуванні та активній діяльності команди.

Ми вирішили підбити підсумки зробленого з моменту старту проекту.

Загалом у січні 2016 р. Центр гендерної культури відвідали більше 200 осіб – студентська молодь, журналісти та журналістки, партнерки та партнери, державні службовці, представники та представниці недержавних організацій, викладачки вищих та вчителі середніх навчальних закладів м. Харкова, гендерні експертки з Херсону, Сум, Полтави, Рівного, Запоріжжя, Києва.

У Центру з’явилися нові партнери – Гендерний інформаційно-аналітичний центр “Крона” та інформаційний – “Харківський кур’єр”.

Загалом про діяльність Центру вийшло більше ніж 30 публікацій у ЗМІ м. Харкова та загальноукраїнських ЗМІ.

Команда поповнилася новими членкинями та членами, які не тільки долучилися до організації заходу щодо старту проекту, але й народили та розвивають нові власні проекти.

За ініціативи Інги Фраймане щоп’ятниці о 16.30  проводяться English club. Також Інга є авторкою та ведучою “Гендеротеки Україніка”, для якої вона розшукує цікаві документальні фільми та щоп’ятниці, о 18.30 організовує їхні перегляди та дискусії, під час яких у кожного та кожної з учасників та учасниць є можливість поділитися власними думками щодо пошуку відповідей на запитання “Хто такі чоловіки та хто такі жінки в Україні?”.

Вікторія Преображенська пропонує всім бажаючим стати учасницями та учасниками творчих занять у Форум-театрі, які відбуваються о 15.00 щонеділі.

Олена Зиненко – креативна директорка, авторка та ведуча “Творчих вівторков” – лабораторії творчих стратегій та event менеджменту як для маленьких, так і для дорослих.

Ми провели:

  • 4 екскурсії в Центр  та 10 екскурсій у Музей жіночої та гендерної історії для різних категорій;
  • 3 презентації Центру під час різних заходів – робочої зустрічі «Обговорення напрямів та перспектив співпраці з урахуванням потреб громади та інтеграції програми ромських посередників”, Всеукраїнського заходу “Майстерня гендерного бюджетування” та у Харківському коледжі телекомунікацій;
  • 11 індивідуальних консультацій з гендерної тематики, діяльності НГО та фінансової грамотності.

Ми працюємо над сайтом центру www.www.genderculturecentre.org та ведемо активну діяльність в соціальних мережах

http://vk.com/genderculture

https://www.facebook.com/Centre-of-Gender-Culture-1676966005921619/?fref=nf

https://twitter.com/GenderCulture

Ми відкриті до співпраці та взаємодії!

Приєднуйтеся до нас з вівторка до неділі з 11.00 до 19.00