Школа тренерства Gender School

23 квітня закінчилися заняття у першій  Школі тренерства Gender School Центру гендерної культури, метою якої була підготовка тренерів та тренерок, які працюватимуть з різними аудиторіями у напрямі впровадження гендерної рівності, запобігання насильству у сім’ї та торгівлі людьми.

32 години теорії та практики, під час яких учасниці та учасники дізнавалися про теоретичні засади вищеозначеної тематики, навчалися ораторському мистецтву, оволодівали секретами event менеджменту та  роботи у команді, опановували  інтерактивні практики роботи із аудиторією, в т. ч. методику Форум-театру, отримували індивідуальні консультації.

Справжнім екзаменом став виступ групи під час Фестивалю прикладних професій. В розроблених та представлених виступах були підняті до обговорення із публікою нагальні питання щодо гендерних стереотипів, насильства у сім’ї та торгівлі людьми.

Більше фото

Учасники та учасниці поділилися своїми враженнями щодо виступу та навчання у Школі, а також планами на майбутнє. Було прийнято загальне рішення, що Школа не закривається, а продовжує свою роботу на базі Центру, який відтепер розвивається і як тренінговий центр.