Спецномінація «Найкращий матеріал на тему прав жінок, дотримання гендерної рівності»

Найкращий матеріал на тему прав жінок, дотримання гендерної рівності

ГО “Жінки в медіа” за підтримки IFES Ukraine хоче відзначити внесок журналістів та журналісток у роботу з подолання гендерної нерівності у нашому суспільстві на тлі повномасштабної війни в Україні. 

З початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну тема прав жінок і гендерної рівності в Україні стала ще більш актуальною. Ми говоримо про права і потреби військовослужбовиць та медикинь, волонтерок, жінок з інвалідністю, жінок, які рятуючись від війни, виїхали за кордон та тих, хто лишається і боронить Україну в тилу, жінок, які постраждалих від сексуального насильства, що є воєнним злочином. 

Вітаються матеріали про впровадження Стамбульської конвенції, подолання домашнього насильства, роль жінок в політиці на місцевому і загальнонаціональному рівні, а також у процесах відновлення України. 

У якості приза трьом лауреаткам/там IFES Ukraine організує повністю оплачувану фахову field trip у м.Бухарест, Румунія в червні 2023 року для обміну фаховим досвідом з місцевими медіа, журналістськими мережами, гендерними експертами.

Роботи в спеціальну номінацію приймаються включно до 30 березня 2023 року. Номінація була започаткована у 2022 році та зібрала понад 100 заявок. Минулого року премію здобула Марія Семенченко з Reporters за матеріал «Чоловік казав, що я сама себе б’ю». Ми дуже вдячні за підтримку цієї номінації минулого року Українським жіночим фондом (УЖФ)

Детальніше: Честь Професії