Співпраця у реалізації державної гендерної політики

ХОДА-у-ЦГК

Успіх  державної гендерної політики залежить від рівня розуміння та підтримки її кожним та кожною, хто її має реалізовувати на місцях. Саме тому своєю місією Центр гендерної культури вбачає гендерну просвіту та інформування представниць та представників органів державної влади. Тренінги та семінари для цієї аудиторії стануть одним з постійних напрямів діяльності нового простору.

«Тепер я зрозумів важливість гендерної проблематики і буду думати, що з цим робити у житті та на роботі», – зазначив один з учасників тренінгу «Вдягаємо гендерні окуляри», що було проведено у рамках співпраці із ХОДА на базі Центру гендерної культури.

ХОДА-у-ЦГК

30 листопада «гендерний лікбез» пройшли 12 представників і представниць різних департаментів ХОДА. Вони відвідали Музей жіночої та гендерної історії, завдяки колекції якого ознайомилися із термінологією, відчули на собі процеси гендерного конструювання, що відбувається у суспільстві, побували у «жіночій» кімнаті, у якій зупинився час. Під час тренінгу вони дізналися про нормативно-правову базу для забезпечення рівності жінок і чоловіків, проаналізували прояви гендерної дискримінації та навчалися використовувати гендерночутливу мову.