Старт проєкту «Неймовірні»

Старт проєкту «Неймовірні»

25 квітня відбулася презентаційна онлайн зустріч проєкту «Неймовірні», що присвячений 140-річчю українського жіночого руху.

Під час зустрічі директорка Музею жіночої та гендерної історії Тетяна Ісаєва розповіла учасницям та учасникам про музей та його проєкти, а також презентувала основну ідею проєкту «Неймовірні» –майбутньої виставки про українське жіноцтво.

Арт-диреторка проєкту Марія Чорна розповіла про технічний бік підготовчої роботи: вибір героїні із загального списку пропонованих образів, вибір техніки зображення та надсилання у певних форматах для подальшої роботи організаторам проєкту.

Цікавим став виступ представниці партнерської організації «Бюро гендерних стратегій та бюджетування» Тетяни Іваніної. У своїй розповіді експертка презентувала проєкт «Жінка для жінки: підтримка лідерства ВПО та посилення впливу на прийняття рішень», до якого можуть долучатися жіноцтво.

Наприкінці зустрічі власним досвідом створення образів українок поділилася мисткиня Тетяна Корнієнко, яка у Мадриді створила виставку про 12 українських художниць і в подальшому електронні версії картин також будуть представлені у новому проєкті «Неймовірні».

Подивитися запис зустрічі: