Стартував новий етап проєкту «Лідерки покоління F»

Стартував новий етап проєкту «Лідерки покоління F»

З вересня 2022 року до реалізації проєкту «Лідерки покоління F» долучилася  ГО «Об’єднання миротворців ООН, учасників міжнародних операцій та інвалідів війни».

12 жовтня відбулась перша онлайн-зустріч, в якій взяли участь 16 дівочих команд з різних міст та селищ України. Зустріч-знайомство дала учасницям можливість познайомитися з організаторками проєкту, які виступили на початку зустрічі з вітальними словами, та з іншими учасницями.

Далі в ході практичних вправ дівчата обговорили власні прагнення та очікування від участі в проєкті. Зокрема, вони зазначили, що хочуть оволодіти новою інформацією, отримати новий досвід, стати впевненими у собі, розвинути лідерські якості. Основне очікування від проєкту – «Стати справжніми лідерками покоління F».

Дівчатам було презентовано інформацію про діяльність Центру гендерної культури. Цікавою вийшла й віртуальна екскурсія Музеєм жіночої та гендерної історії від Тетяни Ісаєвої, під час якої учасниці побачили  віртуальні експозиції, в т. ч. «Дещо про гендер» та «ЇЇсторія війни», створені за підтримки Українського  жіночого фонду.

Зустріч закінчилася обговоренням організаційних питань щодо участі у проєкті та подальших планів діяльності.ду Канади в рамках проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна»,  що впроваджується Українським Жіночим Фондом.


Ініціатива реалізується Центром гендерної культури завдяки підтримці Уряду Канади в рамках проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна»,  що впроваджується Українським Жіночим Фондом.