Тендер з відбору надавача послуг з розробки маркетингової стратегії Музею жіночої та гендерної історії 

Громадська організація «Центр гендерної культури» оголошує тендер з відбору надавача послуг з розробки маркетингової стратегії Музею жіночої та гендерної історії  та надання консультацій щодо забезпечення сталості її імплементації

Розробка маркетингової стратегії Музею жіночої та гендерної історії та надання консультацій здійснюється на виконання Договору про надання гранту  №БВР22-13 від 02.06.22 р. між Міжнародним благодійним фондом «Український Жіночий Фонд» та ГО «ЦГК», метою якого є фінансова підтримка реалізації проєкту «Будь в ресурсі»  (далі «Проєкт»).

Технічне завдання включатиме: розробку маркетингової стратегії Музею жіночої та гендерної історії та надання  консультацій онлайн щодо забезпечення сталості її імплементації з 25 лютого по 25 травня 2023 р.

Для участі у тендері зацікавлені учасники мають надати пакет документів, який вказаний в оголошенні (див. Додаток «Тендерна пропозиція»).

Термін подачі заявок – 20 лютого 2023. Заявки, надані пізніше, розглядатися не будуть.

Тендерні пропозиції та скановані документи мають бути відправлені в електронному вигляді на адресу genderkharkiv@gmail.com (з темою «Розробка маркетингової стратегії»). Запитання можна поставити за адресою gender.museum@gmail.com

Тендерна пропозиція