Толока добрих ідей

11 листопада наші друзі – Харківська обласна бібліотека для юнацтва – зібрали під своїм гостинним дахом учнівську та студентську молодь на фестивалі соціальних активностей молоді «ТОЛОКА ДОБРИХ ІДЕЙ».
Активні представниці та представники навчальних закладів професійно-технічної спрямованості взяли участь у конкурсі суспільно корисних ініціатив та презентували свої проекти гостям фестивалю – представникам влади та бізнесу, громадським організаціям. Неформальне спілкування учасників і гостей у форматі «Толоки» стало ще однією щаблинкою в формуванні соціальної відповідальності як  майбутніх виробників та підприємців, так і теперішніх представників бізнесу.

Центр гендерної культури, серед інших, презентував можливості  для хлопців та дівчат в напрямку неформальної та позаформальної освіти, підкресливши важливість розвитку лідерства та активної соціальної позиції на користь громади задля формування справедливого суспільства. Наші двері завжди відкриті для підтримки  молодіжних ініціатив, особливо таких, що просувають та пропагують ідеї рівності та прав людини.