Тренінг для тренерів: розвиток бізнес навичок для людей з інвалідністю Проекту USAID Економічні можливості постраждалим від конфлікту

Тренінг для тренерів: розвиток бізнес навичок для людей з інвалідністю Проекту USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», що реалізує Український жіночий фонд у шести регіонах України у відбувся у Києві 4-6 квітня.

У тренінгу взяли участь партнерські організації з Харкова – Центр гендерної культури, Херсону – «Успішна жінка», Дніпра – «Жіночий інформаційно-координаційний центр, Житомиру –  «Молодь. Жінка. Сім’я», Вінниці – «ВІСЬ», Запоріжжя – «Об’єднання психологів та психоаналітиків «Взаємодія», а також експертки
 Національної асамблеї людей з інвалідністю.

У програмі тренінгу – знаймство тренерів та тренерок, які працюватимуть із людьми із инвалідністю  із тренінговими навчальними модулями, відпрацювання теоретичних знань та практичних вправ, а також знайомство з особливостями роботи із людьми з інвалідністю.

Загалом у шести регіонах мають відбутися 12 тренінгових курсів, кожний з яких включатиме 10 модулів, а навчання пройдуть 300 осіб з інвалідністю, які матимуть можливість опанувати мистецтво складання бізнес-плану та розпочати/перенести власну справу.

Тренінг-для-тренерів