Тренінг з профілактики професійного вигорання для жіночих громадських організацій

Важливість збереження внутрішніх ресурсів в наш час є актуальною потребою в професійній діяльності фахівчинь та фахівців будь-якої сфери. Необхідним це стає в роботі громадських організацій, які реалізують соціально орієнтовані проєкти з різними цільовими аудиторіями. Професійне вигорання може призводити до негативних наслідків як для конкретної людини, так і для розвитку організації в цілому.

Зважаючи на цей фактор, представництву жіночих організацій Східний хаб — Центр гендерної культури в рамках проєкту “Жінки України: залучені, спроможні, незламні” запропонував участь у дводенному тренінгу “Попередження професійного вигорання”.

17 представниць та представник з жіночих правозахисних організацій Запорізької, Донецької, Харківської, Луганської та Дніпропетровської областей зібралися у м. Бердянську 6-7 липня на тематичну зустріч. Під час тренінгової роботи, яку проводила тренерка Надія Копаниця, учасниці та учасники пропрацьовували корисну інформацію та здобували необхідні навички протидії професійному вигоранню.

Захід проходив в рамках проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», що впроваджується організацією Pact Ukraine ine за підтримки Міністерства закордонних справ Канади та Embassy of Canada in Ukraine.