у Харкові відбулися заходи щодо побудови миру на територіях, що межують із зоною конфлікту

4-5 липня у Харкові відбулися заходи щодо побудови миру на територіях, що межують із зоною конфлікту. Це були семінари-обговорення за участі гендерних експерток  та активісток з різних регіонів України.
Темою семінару стали питання участі жінок у процесах прийняття рішень та миробудування. Учасниці ділилися своїм баченням, досвідом, думками щодо  участі жінок у політичних процесах для досягнення миру та безпеки в Україні, а ще шукали відповіді на запитання:

  • Що та як робити?
  • З ким та по яких напрямках співпрацювати та взаємодіяти?
  • Чому та як вчитися?

Організатори та ведучі заходу Women’s International League for Peace and Freedom та жіноча організація Kvinna till Kvinna: “Метою наших зустрічей, нашої роботи має стати посилення ролі жінок на процеси, що відбуваються у світі. Ми всі різні. Наші голоси звучать по-різному. Але ми маємо зробити так, щоб вони були почуті суспільством. Ми маємо знайти точки дотику для того, аби рухатися далі разом, задля того, аби зробити мир кращим”.
Міжнародна жіноча ліга за мир і свободу об’єднує жінок, що борються за ненасильницький світ, а також за економічну і соціальну справедливість.
Партнер проекту у Харкові Centre of Gender Culture
‪#‎WILPF‪#‎KvinnatillKvinna‪#‎Genderculturecentre‪#‎жінки‪#‎мир‪#‎безпека