У Києві відбувся Форум для представництва жіночих правозахисних організацій

У Києві відбувся Форум для представництва жіночих правозахисних організацій

14 березня 2023 року представниці та представники понад шестидесяти громадських організацій, передусім жіночих, ділилися та отримували відповіді на запитання стосовно нових викликів для жіноцтва під час війни. Відбулася ця зустріч в Києві на Форумі жіночих правозахисних організацій.

Долучилися до заходу та поділилися своїми думками про майбутнє відновлення України та роль жінок і жіночих організацій у цьому процесі поважні гості: Катерина Левченко, Урядова уповноважена з гендерної політики, Пол Воллер, Голова Фонду із запобігання конфліктів, сприяння безпеці та стабільності (CSSF), заступник керівника програм Посольства Великої Британії в Україні; Сьюзан Кутор, заступниця Директора Місії USAID.

Своїми найкращими практиками та знахідками поділилися проєкти:

  • «Жінки України: залучені, спроможні, незламні» — як жіночим організаціям бути сталими задля відновлення України;
  • «Жіноче лідерство: на шляху відновлення України» — як забезпечити швидку та релевантну відповідь на потреби жінок та дівчат в умовах війни;
  • а також проєкти USAID, які Пакт виконує в Україні: USAID/ENGAGE – про залученість жінок до громадської діяльності, Інновації для подолання епідемії ВІЛ — про доступ жінок з ВІЛ та з груп ризику до послуг, Розбудова стійкої системи громадського здоров’я — про розширення доступу жінок до послуг з психічного здоров’я.

Протягом Форуму учасники та учасниці мали можливість ознайомитися з виставкою «Вишиті болем», на якій представлені зображені на рушниках збірні історії жінок, які постраждали від сексуального насильства під час війни.

Форум відбувся у рамках проєктів Пакту: «Жіноче лідерство: на шляху відновлення України», що впроваджується завдяки допомозі Великої Британії від Уряду Великої Британії та «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», що фінансується Урядом Канади.